Letní dovolená

S radostí Vám nabízíme zájezdy do Poreče v Chorvatsku s ubytováním v luxusních mobilních domcích v resortech Bijela Uvala **** a Zelena Laguna ***. Poreč je nejnavštěvovanější oblast Porečské riviéry, je to středisko známé díky čistým plážím, krásné přírodě a bohaté historii. Resorty poskytují sportovní zázemí, bazény a množství další zábavy.

 

Resort Bijela Uvala ****

Čtyřhvězdičkový kemp Bijela Uvala**** je jeden z nejluxusnějších kempů Evropy. Leží přímo v centru Zelene Laguny, přibližně 5 km jižně od města Poreč.

Kemp Bijela Uvala má nádherně upravené pláže, moře je křišťálově čisté a bezpečné. Pláže jsou oblázkové, štěrkové s oblázky a nebo s upravenými kamennými platy, vybavené sprchami s pitnou vodou a kiosky. Koupání je vhodné i pro malé děti. Pláže jsou vzdálené cca 300 m od mobilních domků. Kromě koupání v moři jsou zde zdarma i 4 bazénové komplexy.

Resort Zelena Laguna ****

Čtyřhvězdičkový kemp Zelena Laguna**** má krásně upravené pláže, moře je křišťálově čisté a bezpečné, o čemž svědčí mezinárodní Modrá vlajka (ocenění čistoty pláží), které získalo mnoho let v řadě.

Teplota vody již v červnu dosahuje 20° C, v letních měsících až 27° C. Pláže jsou vzdálené cca 150 m od mobilních domků, jsou přírodní či upravené, místy skály, místy oblázky, pozvolné i strmé klesání břehů. Jsou na nich sprchy i WC, občerstvení a kiosky, volejbalová hřiště. Koupání je vhodné i pro děti.

Nabídka zájezdů letní dovolené